O nás
Produkty
Partneri
Galéria

Zdvíhacie zariadenia

Zdvíhacie zariadenia slúžia na zdvíhanie, ťahanie poprípade tlačenie bremien v podmienkach, kde jediným zdrojom hnacej sily je človek. Vynikajú svojou spoľahlivosťou, jednoduchosťou použitia a ovládania. Široké spektrum výrobkov rôznych nosností a prevedenia umožňuje vybrať si zariadenie ktoré bude optimálne napĺňať Vaše potreby.
Dnešná samostatná divízia zdvíhacích zariadení a zatváračov ponúka výrobky pre stavebníctvo montážne, servisné a prepravné firmy. Všade tam, kde je treba niečo zdvihnúť, spustiť, vyprostiť, premiestniť či podložiť je možno použiť daktoré z našich výrobkov.

Medzi najznámejšie patria hrebeňové zdviháky s rozsahom nosností od 2,5t do 20t, pákové zdviháky s nosnosťami od 0,5t do 6,3t. Ďalšími výrobkami firmy BRANO sú lanové zdviháky s nosnosťami od 0,8t do 3,2t s lanom v dĺžkach 10, 20, 30, 40m, reťazové kladkostroje s nosnosťami od 125kg

Posledne menované výrobky sa vyrábajú tiež vo variante pojazdných reťazových kladkostrojov, vyrábaných do nosností až 20t. Mimo štandardnej dĺžky reťazí je možnosť zvoliť si želané dĺžku zdvihu na mieru pre zákazníka.

Obľúbeným výrobkom v stavebníctve, ale aj priemysle, sú tiež murárske kladky dodávané v piatich modifikáciách ( s hákom, okom alebo nastaviteľným reťazovým trmeňom ) a závesné zariadenia použiteľné na najrôznejšie profily,na stacionárne zavesenie zdvíhadiel alebo zariadení. A tak isto aj lanové navijáky.

Ako je vidieť, sortiment zdvíhacích zariadení značky BRANO je naozaj široký a uspokojí požiadavky každého zákazníka. Dôležitou súčasťou výroby zdvíhacích zariadení je tiež kvalita. Garanciou kvality sú získané certifikáty ISO 9001, TS 16949 a enviromentálny certifikát ISO 14001.


Naša ponuka zdvacích zariadení


© 2008 BRANO Slovakia s.r.o. Všetky práva vyhradené. Design a spracovanie backbone.sk.